Kart Güvenliği
256 Bit SSL

www.tekbir.com.tr sitesine giriş yaptığınızda tüm sayfalarda yeşil kilit ikonu çıkar. Tıkanıldığında “Sitenin sertifikası geçerlidir” ibaresi çıkar. Site güvenirliğinin doğrulandığını gösterir.
Kredi kartınızı ödeme sayfasına girdiğiniz andan itibaren kart bilgileriniz bankanız dışında hiçbir kişi / kurum tarafından izlenememektedir. Bilgileri doldurup gönder tuşuna basıldığından hemen sonra kart bilgileriniz 256 Bit' şifreleme yöntemi ile 3D secure sayfasına yönlendirilir. 3D Secure Nedir?

3D Secure kredi kartı ve banka kartıyla yapılan online alışverişlerin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir.
3D Secure sistemini yüz yüze alışverişlerdeki chip&pin uygulamasının sanal alışverişlerde kullanılan versiyonu olarak da tanımlayabiliriz.

Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli sanal alışveriş" çözümü ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekârlıklara karşı güvence altına alınmıştır.


3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği
ödeme şifresi sorulur ve kart sahibinin kimliği doğrulanır. Bu sayede yetkisiz kişilerin kartınızı internet ortamında kullanması engellenir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.