HAKKIMIZDA


Modern ve özgün tasarımlarıyla her sezon mevsimin kendine has ruhunu yansıtan Tekbir Giyim A.Ş; 1982  yılında çıktığı tekstil yolculuğuna bugün dünya çapında bir tesettür giyim markası olarak devam etmektedir.


Her sezon değişen renkler ve modellere ev sahipliği yapan Tekbir Giyim; 14 tanesi İstanbul’da olmak üzere 45 şubeye sahiptir. Modern şıklığın sınırlarını yeniden çizerek; tanıdık ama her bir noktasında yeniliği taşıyan koleksiyonlara imza atan Tekbir Giyim; keyifli bir yenilenme sürecinin sonunda ince işçilik ve muazzam emekle hazırlanan modelleri ile şıklığı bir adım öteye taşımaktadır.

Yeni dönemde özgün motifler, alternatif tasarımlarla; çizgisini genç ve dinamik bir yelpazeye taşırken, Tekbir markası ile özdeşleşendeğerlerine bağlı kalarak yeni logo tasarımıyla da çağı yakalayan bir kimlik oluşturmuştur.

Tekbir Giyim A.Ş. çatısı altındaki tüm markalar iç ve dış piyasada sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. MarkEsra, alışılmışın dışında iddialı tasarımlarıyla genç ve çalışan kadınların hızla odak noktası haline gelirken; T1 ise toptan sektöründe gelecek sezon kumaş trendlerini belirlemekte, stil sahibi hanımlara modern ve güçlü bir görünüm sunmaktadır.


Sektördeki lider rolümüzü koruyarak, emsallerinin örnek aldığı, akılcı fikirlerle kendini yenileyen, sunduğumuz kaliteli hizmet politikasını her zaman savunan bir firma olmak temel ilkemizdir.
Yenilikçi duruşumuzla çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkmak için durmadan çalışıyor; kalite ve şıklığı markamızı takip eden herkese sunmaya devam ediyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.